Baseny hotelowe

Zobacz ofertę

Baseny prywatne

Zobacz ofertę

Budowa basenów

Zobacz ofertę

Zadaszenia
basenowe

Zobacz ofertę

Akcesoria basenowe

Zobacz ofertę

Mozaika basenowa Reviglass

Zobacz ofertę

Strefy Spa

Zobacz ofertę

Sauny i Łaźnie
parowe

Zobacz ofertę

Wanny SPA
HANSCRAFT

Zobacz ofertę

Ekskluzywne Baseny

Zobacz ofertę

NASZA OFERTA - Wanny SPA HANSCRAFT

HANSCRAFT opiera się na ponad 15-letnim doświadczeniu w produkcji wysokiej jakości wanien z hydromasażem. Dzięki temu doświadczeniu dbamy o to, aby projektować produkty, które będą zachwycać, będą wygodne i łatwe w użytkowaniu, wyjątkowo trwałe i bezawaryjne, a jednocześnie nieszkodliwe dla zdrowia.

 

 

Wanny spa HANSCRAFT

Wanny spa HANSCRAFT

Wanny spa HANSCRAFT

DOZNANIA SPA DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO

Uważamy, że relaks jest ważną częścią zdrowego, zrównoważonego stylu życia. Dlatego nasze wanny z hydromasażem oferują najwyższej jakości doznania spa, na które mogą sobie pozwolić rodziny z dziećmi, aktywni sportowcy oraz osób, które chcą cieszyć się spokojnymi chwilami we własnym towarzystwie.

DESIGN DLA CIAŁA I DUSZY

Mgr Martin Prochazka, fi zjoterapeuta czeskich czołowych sportowców, nadzoruje, aby wszystkie nasze wanny z hydromasażem umożliwiały ciału uzyskanie w naturalnej pozycji naprawdę skutecznego masażu.

DESIGN WARTY POCHWALENIA SIĘ

Zachwyt zarówno dla Państwa oczu jak i ciała. Nowoczesne kształty i atrakcyjna obudowa naszych wanien zaprojektowana przez mgr architektury Ondreja Kamenicky‘ego, uatrakcyjni i wspaniale uzupełni Wasz taras, ogród.

ŚWIADOMOŚĆ ZDROWIA I NATURY

Zawsze mając na uwadze środowisko, wybieramy tylko najwyższej jakości materiały nieszkodliwe dla zdrowia i natury. Ponadto recyklingujemy wszystkie pozostałe materiały i wprowadzamy je z powrotem do procesu produkcyjnego. To sprawia, że jesteśmy niemalże firmą bezodpadową (97 %).

LIGA KLASY ŚWIATOWEJ

Zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Dzięki najwyższej jakości materiałom i precyzyjnemu wykonaniu, gwarantujemy ekstremalną trwałość wszystkich naszych wanien z hydromasażem. Każdy produkt przechodzi rygorystyczne testy w rzeczywistych warunkach, co pomaga nam wyeliminować 99% możliwych defektów i usterek.

PRODUKCJA I DOSTAWA W CIĄGU 4 T YGODNI

Czy już wybrali Państwo najlepiej odpowiednią dla siebie wannę z hydromasażem? Dobrą wiadomością jest to, że nie będą Państwo musieli zbyt długo czekać, aby cieszyć się nią w domu. Dostarczymy Państwa wannę z hydromasażem w ciągu czterech tygodni od przyjęcia wiążącego zamówienia.

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Masterpool" z siedzibą w ul. Kopalniana 10 42-450 Łazy-Ciągowice. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
baseny budowa

Biuro handlowe

Storczykowa 38
42-300 Myszków
woj.śląskie
Polska

Dane firmy

Masterpool ul. Kopalniana 10
42-450 Łazy-Ciągowice
NIP : 552-120-08-33
Regon : 277731157

pozycjonowanie stron bielsko