Baseny hotelowe

Budujemy funkcjonalne i wysoce estetyczne baseny hotelowe, które stanowią prawdziwą atrakcję w tego rodzaju obiektach i, wraz ze strefami wellness czy SPA, są sposobem na przyciągnięcie większej liczby Klientów.

 

 

 

Jeżeli ośrodek posiada własną pływalnię, wanny z hydromasażem, sauny lub łaźnie parowe, może liczyć na większe zainteresowanie wczasowiczów oraz miłośników luksusu.

 

 

Szczególnie wartościowy jest basen kryty, który wraz z bogatym wyposażeniem i atrakcjami, stanowi strefę relaksu dla gości hotelu.

 

Naszą specjalnością jest wykonywanie zarówno projektów basenów hotelowych, jak również instalacji. Dostarczamy także niezbędne wyposażenie, umożliwiające poprawienie funkcjonalności oraz atrakcyjności obiektu.

 

Nasza firma współpracuje z producentami wentylacji i klimatyzacji, które znajdują zastosowanie w halach basenowych. Naszymi partnerami są również specjaliści w zakresie produkcji łaźni parowych i saun, a nawet grot solnych, w związku z czym obsługujemy Klientów kompleksowo, zapewniając im pomoc w wyborze najwyższej jakości rozwiązań.

     

 

  

 

Szczególnie polecamy Państwu wyjątkowo piękną mozaikę hiszpańską REVIGLASS, tym bardziej, że dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach.

  

 

O najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów świadczą posiadane atesty – spełniamy najbardziej restrykcyjne normy w zakresie produkcji i tym samym spełniamy największe oczekiwania właścicieli hoteli.
Kontakt z nami

Podobają się Państwu wykonane przez naszą firmę baseny ? Zapraszamy do kontaktu !

W związku z licznymi zapytaniami  informujemy , że wszystkie przedstawione przez nas realizacje były wykonane przez firmę  Masterpool , tj. projekt , dostawa urządzeń , montaż oraz uruchomienie .

Jednocześnie informujemy , że nie udzielaliśmy zgody innym firmom na publikację zdjęć z naszych realizacji oraz przedstawiania ich jako własnych .

Na renomę i zaufanie klientów pracujemy już blisko 20 lat i  nigdy nie przyszło by nam do głowy , aby umieszczać zdjęcia realizacji konkurencji jako swoje .

 

Jeśli chcesz poznać cenę swojego wymarzonego basenu pływackiego lub minibasenu z hydromasażem typu SPA wybierz i wypełnij kwestionariusz oraz wyślij go do nas.

 

 WYPEŁNIJ FORMULARZ WYCENY BASENU - KLIKNIJ

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Masterpool" z siedzibą w Łazy-Ciągowice, ul. Kopalniana 10, 42-450 Łazy-Ciągowice. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyślij