Baseny hotelowe

Zobacz ofertę

Baseny prywatne

Zobacz ofertę

Budowa basenów

Zobacz ofertę

Zadaszenia
basenowe

Zobacz ofertę

Akcesoria basenowe

Zobacz ofertę

Mozaika basenowa Reviglass

Zobacz ofertę

Strefy Spa

Zobacz ofertę

Sauny i Łaźnie
parowe

Zobacz ofertę

Wanny SPA
HANSCRAFT

Zobacz ofertę

Ekskluzywne Baseny

Zobacz ofertę

NASZA OFERTA - Baseny hotelowe

Budujemy funkcjonalne i wysoce estetyczne baseny hotelowe, które stanowią prawdziwą atrakcję w tego rodzaju obiektach i, wraz ze strefami wellness czy SPA, są sposobem na przyciągnięcie większej liczby Klientów.

 

 

 

Jeżeli ośrodek posiada własną pływalnię, wanny z hydromasażem, sauny lub łaźnie parowe, może liczyć na większe zainteresowanie wczasowiczów oraz miłośników luksusu.

 

 

Szczególnie wartościowy jest basen kryty, który wraz z bogatym wyposażeniem i atrakcjami, stanowi strefę relaksu dla gości hotelu.

 

Naszą specjalnością jest wykonywanie zarówno projektów basenów hotelowych, jak również instalacji. Dostarczamy także niezbędne wyposażenie, umożliwiające poprawienie funkcjonalności oraz atrakcyjności obiektu.

 

Nasza firma współpracuje z producentami wentylacji i klimatyzacji, które znajdują zastosowanie w halach basenowych. Naszymi partnerami są również specjaliści w zakresie produkcji łaźni parowych i saun, a nawet grot solnych, w związku z czym obsługujemy Klientów kompleksowo, zapewniając im pomoc w wyborze najwyższej jakości rozwiązań.

     

 

  

 

Szczególnie polecamy Państwu wyjątkowo piękną mozaikę hiszpańską REVIGLASS, tym bardziej, że dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach.

  

 

O najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów świadczą posiadane atesty – spełniamy najbardziej restrykcyjne normy w zakresie produkcji i tym samym spełniamy największe oczekiwania właścicieli hoteli.

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Masterpool" z siedzibą w ul. Kopalniana 10 42-450 Łazy-Ciągowice. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
baseny budowa

Biuro handlowe

Storczykowa 38
42-300 Myszków
woj.śląskie
Polska

Dane firmy

Masterpool ul. Kopalniana 10
42-450 Łazy-Ciągowice
NIP : 552-120-08-33
Regon : 277731157

pozycjonowanie stron bielsko