Mozaika basenowa Reviglass

Przedstawiamy poniżej wybrane serie mozaiki basenowej Reviglass .

Jest to wysokiej jakości hiszpańska mozaika szklana  głównie w rozmiarze 2,5 x2,5 cm , ale również dostępne są  serie w rozmiarach  :  1,2 x 1,2 cm ;  3,6 x3,6 cm  ; 5 x5 cm .

 

                   

 

    Jako jedyna na świecie mozaika Reviglass posiada opatentowany system antypoślizgowy . Mając gładką łatwo zmywalną powierzchnię posiada certyfikat na antypoślizgowość kategorii C oraz R 11 . Doskonała do wykładania plaż basenowych , korytarzy , łazienek , tarasów , schodów , podjazdów , czyli wszędzie tam , gdzie wymagana jest powierzchnia antypoślizgowa . Gładka powierzchnia  jest przede wszystkim łatwo zmywalna , co zapobiega rozwojowi : gronkowca , grzybów , pleśni , itp.

 

 

 

 

 

 

Oprócz standardowych wzorów mozaiki można wykonać gotowy wzór według indywidualnego projektu lub zdjęcia

 

 

       

                        SERIE MOZAIKI REVIGLASS :

 

 

 

 

                   

 

                     STANDARDOWE WZORY MOZAIKI REVIGLASS :  

 

 

           

                      DEKORY MOZAIKI REVIGLASS  : :

 
Kontakt z nami

Podobają się Państwu wykonane przez naszą firmę baseny ? Zapraszamy do kontaktu !

W związku z licznymi zapytaniami  informujemy , że wszystkie przedstawione przez nas realizacje były wykonane przez firmę  Masterpool , tj. projekt , dostawa urządzeń , montaż oraz uruchomienie .

Jednocześnie informujemy , że nie udzielaliśmy zgody innym firmom na publikację zdjęć z naszych realizacji oraz przedstawiania ich jako własnych .

Na renomę i zaufanie klientów pracujemy już blisko 20 lat i  nigdy nie przyszło by nam do głowy , aby umieszczać zdjęcia realizacji konkurencji jako swoje .

 

Jeśli chcesz poznać cenę swojego wymarzonego basenu pływackiego lub minibasenu z hydromasażem typu SPA wybierz i wypełnij kwestionariusz oraz wyślij go do nas.

 

 WYPEŁNIJ FORMULARZ WYCENY BASENU - KLIKNIJ

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Masterpool" z siedzibą w Łazy-Ciągowice, ul. Kopalniana 10, 42-450 Łazy-Ciągowice. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyślij