Nowoczesna produkcja

Wanny spa produkcja

Wanny spa produkcja

PAŃSTWA KOMFORT JEST NASZĄ POWINNOŚCIĄ

Nasz proces projektowania jest pod ścisłym nadzorem mgr Martina Prochazki‘ego, fi zjoterapeuty czeskich czołowych sportowców, który nadzoruje, aby wszystkie nasze wanny z hydromasażem zawsze oferowały zarówno wygodny, jak i bardzo skuteczny masaż. Dodatkowo oczarują one Państwa swoim nowoczesnym, atrakcyjnym wyglądem, zaprojektowanym przez mgr architektury, Ondreja Kamenicky‘ego.

Wanny spa produkcja

ZAWSZE W YBIERAMY ZIELONĄ DROGĘ

Zamiast laminowania powłoki, która jako produkt uboczny tworzy szkodliwe styreny, stosujemy wysokiej jakości materiały GreenShield. Są całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia i natury. Ponadto recyklingujemy wszystkie pozostałe materiały i wprowadzamy je zz powrotem do procesu produkcyjnego. To sprawia, że jesteśmy niemalże firmą bezodpadową (97 %).

Wanny spa produkcja

Wanny spa produkcja

PRECYZJA W YKONANIA KAŻDEGO SZCZEGÓŁU

Stosujemy najnowsze technologie i maszyny, obecnie wykorzystywane również m.in. w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i zbrojeniowym. Dzięki temu możemy być precyzyjni do setnych milimetra. Precyzja i jakość to aspekty, których nigdy nie zaniedbujemy.

Wanny spa produkcja

RYGORYSTYCZNE TESTY JAKOŚCIOWE PRZED WYSYŁKĄ

Żadna wanna z hydromasażem nie opuszcza naszej hali produkcyjnej bez szeregu rygorystycznych i skrupulatnych procedur testowych. Testujemy nasze produkty w rzeczywistych warunkach, co pozwala nam wyeliminować 99 % możliwych defektów i usterek. Inspiruje nas również surowa kontrola jakości TPS (Toyota Production System).
Kontakt z nami

Podobają się Państwu wykonane przez naszą firmę baseny ? Zapraszamy do kontaktu !

W związku z licznymi zapytaniami  informujemy , że wszystkie przedstawione przez nas realizacje były wykonane przez firmę  Masterpool , tj. projekt , dostawa urządzeń , montaż oraz uruchomienie .

Jednocześnie informujemy , że nie udzielaliśmy zgody innym firmom na publikację zdjęć z naszych realizacji oraz przedstawiania ich jako własnych .

Na renomę i zaufanie klientów pracujemy już blisko 20 lat i  nigdy nie przyszło by nam do głowy , aby umieszczać zdjęcia realizacji konkurencji jako swoje .

 

Jeśli chcesz poznać cenę swojego wymarzonego basenu pływackiego lub minibasenu z hydromasażem typu SPA wybierz i wypełnij kwestionariusz oraz wyślij go do nas.

 

 WYPEŁNIJ FORMULARZ WYCENY BASENU - KLIKNIJ

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Masterpool" z siedzibą w Łazy-Ciągowice, ul. Kopalniana 10, 42-450 Łazy-Ciągowice. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyślij