Baseny hotelowe

Zobacz ofertę

Baseny prywatne

Zobacz ofertę

Budowa basenów

Zobacz ofertę

Zadaszenia
basenowe

Zobacz ofertę

Akcesoria basenowe

Zobacz ofertę

Mozaika basenowa Reviglass

Zobacz ofertę

Strefy Spa

Zobacz ofertę

Sauny i Łaźnie
parowe

Zobacz ofertę

Wanny SPA
HANSCRAFT

Zobacz ofertę

Ekskluzywne Baseny

Zobacz ofertę

Wanny SPA HANSCRAFT - Nowoczesna produkcja

Wanny spa produkcja

Wanny spa produkcja

PAŃSTWA KOMFORT JEST NASZĄ POWINNOŚCIĄ

Nasz proces projektowania jest pod ścisłym nadzorem mgr Martina Prochazki‘ego, fi zjoterapeuty czeskich czołowych sportowców, który nadzoruje, aby wszystkie nasze wanny z hydromasażem zawsze oferowały zarówno wygodny, jak i bardzo skuteczny masaż. Dodatkowo oczarują one Państwa swoim nowoczesnym, atrakcyjnym wyglądem, zaprojektowanym przez mgr architektury, Ondreja Kamenicky‘ego.

Wanny spa produkcja

ZAWSZE W YBIERAMY ZIELONĄ DROGĘ

Zamiast laminowania powłoki, która jako produkt uboczny tworzy szkodliwe styreny, stosujemy wysokiej jakości materiały GreenShield. Są całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia i natury. Ponadto recyklingujemy wszystkie pozostałe materiały i wprowadzamy je zz powrotem do procesu produkcyjnego. To sprawia, że jesteśmy niemalże firmą bezodpadową (97 %).

Wanny spa produkcja

Wanny spa produkcja

PRECYZJA W YKONANIA KAŻDEGO SZCZEGÓŁU

Stosujemy najnowsze technologie i maszyny, obecnie wykorzystywane również m.in. w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i zbrojeniowym. Dzięki temu możemy być precyzyjni do setnych milimetra. Precyzja i jakość to aspekty, których nigdy nie zaniedbujemy.

Wanny spa produkcja

RYGORYSTYCZNE TESTY JAKOŚCIOWE PRZED WYSYŁKĄ

Żadna wanna z hydromasażem nie opuszcza naszej hali produkcyjnej bez szeregu rygorystycznych i skrupulatnych procedur testowych. Testujemy nasze produkty w rzeczywistych warunkach, co pozwala nam wyeliminować 99 % możliwych defektów i usterek. Inspiruje nas również surowa kontrola jakości TPS (Toyota Production System).

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Masterpool" z siedzibą w ul. Kopalniana 10 42-450 Łazy-Ciągowice. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
baseny budowa

Biuro handlowe

Storczykowa 38
42-300 Myszków
woj.śląskie
Polska

Dane firmy

Masterpool ul. Kopalniana 10
42-450 Łazy-Ciągowice
NIP : 552-120-08-33
Regon : 277731157

pozycjonowanie stron bielsko