Baseny prywatne

Z basenu prywatnego korzystają głównie członkowie rodziny i znajomi , stąd  przewidziane są  tu zupełnie inne urządzenia do  filtracji i uzdatniania  wody , aniżeli urządzenia stosowane w basenach użyteczności publicznej . Dodatkowym atutem własnego basenu prywatnego jest możliwość  bezchlorowego  uzdatniania wody , co ma szczególe znaczenie dla osób nadwrażliwych na ten środek , a przede wszystkim dla małych dzieci .

  

                       Basen może być usytuowany w przydomowym ogrodzie lub wewnątrz budynku .

           Stąd dzielimy je na baseny ogrodowe ( zewnętrzne ) i  baseny kryte ( wewnętrzne ) .

 

     

               Aby wydłużyć sezon kąpielowy basenu ogrodowego warto pomyśleć o zastosowaniu przykrycia i ogrzewania . Wśród basenów ogrodowych bardzo popularnym przykryciem są teleskopowe zadaszenia z poliwęglanu .

 

          Natomiast przy basenie wewnętrznym należy wziąć pod uwagę nie tylko dodatkowe koszty związane z całorocznym ogrzewaniem i uzdatnianiem wody basenowej , ale również koszty związane z ogrzewaniem i osuszaniem  hali basenowej .

 

        Ponadto w basenach prywatnych można zastosować również  różne  atrakcje wodne , które na pewno urozmaicą kąpiel .

 

                              Wykonujemy projekty oraz pełne wyposażenie basenów .

 

        Aby basen służył państwu przez wiele lat oferujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt renomowanych producentów , spełniający wszystkie normy bezpieczeństwa .

 

 
Kontakt z nami

Podobają się Państwu wykonane przez naszą firmę baseny ? Zapraszamy do kontaktu !

W związku z licznymi zapytaniami  informujemy , że wszystkie przedstawione przez nas realizacje były wykonane przez firmę  Masterpool , tj. projekt , dostawa urządzeń , montaż oraz uruchomienie .

Jednocześnie informujemy , że nie udzielaliśmy zgody innym firmom na publikację zdjęć z naszych realizacji oraz przedstawiania ich jako własnych .

Na renomę i zaufanie klientów pracujemy już blisko 20 lat i  nigdy nie przyszło by nam do głowy , aby umieszczać zdjęcia realizacji konkurencji jako swoje .

 

Jeśli chcesz poznać cenę swojego wymarzonego basenu pływackiego lub minibasenu z hydromasażem typu SPA wybierz i wypełnij kwestionariusz oraz wyślij go do nas.

 

 WYPEŁNIJ FORMULARZ WYCENY BASENU - KLIKNIJ

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Masterpool" z siedzibą w Łazy-Ciągowice, ul. Kopalniana 10, 42-450 Łazy-Ciągowice. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyślij