Baseny hotelowe

Zobacz ofertę

Baseny prywatne

Zobacz ofertę

Budowa basenów

Zobacz ofertę

Zadaszenia
basenowe

Zobacz ofertę

Akcesoria basenowe

Zobacz ofertę

Mozaika basenowa Reviglass

Zobacz ofertę

Strefy Spa

Zobacz ofertę

Sauny i Łaźnie
parowe

Zobacz ofertę

Wanny SPA
HANSCRAFT

Zobacz ofertę

Ekskluzywne Baseny

Zobacz ofertę

NASZA OFERTA - Baseny prywatne

Z basenu prywatnego korzystają głównie członkowie rodziny i znajomi , stąd  przewidziane są  tu zupełnie inne urządzenia do  filtracji i uzdatniania  wody , aniżeli urządzenia stosowane w basenach użyteczności publicznej . Dodatkowym atutem własnego basenu prywatnego jest możliwość  bezchlorowego  uzdatniania wody , co ma szczególe znaczenie dla osób nadwrażliwych na ten środek , a przede wszystkim dla małych dzieci .

  

                       Basen może być usytuowany w przydomowym ogrodzie lub wewnątrz budynku .

           Stąd dzielimy je na baseny ogrodowe ( zewnętrzne ) i  baseny kryte ( wewnętrzne ) .

 

     

               Aby wydłużyć sezon kąpielowy basenu ogrodowego warto pomyśleć o zastosowaniu przykrycia i ogrzewania . Wśród basenów ogrodowych bardzo popularnym przykryciem są teleskopowe zadaszenia z poliwęglanu .

 

          Natomiast przy basenie wewnętrznym należy wziąć pod uwagę nie tylko dodatkowe koszty związane z całorocznym ogrzewaniem i uzdatnianiem wody basenowej , ale również koszty związane z ogrzewaniem i osuszaniem  hali basenowej .

 

        Ponadto w basenach prywatnych można zastosować również  różne  atrakcje wodne , które na pewno urozmaicą kąpiel .

 

                              Wykonujemy projekty oraz pełne wyposażenie basenów .

 

        Aby basen służył państwu przez wiele lat oferujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt renomowanych producentów , spełniający wszystkie normy bezpieczeństwa .

 

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Masterpool" z siedzibą w ul. Kopalniana 10 42-450 Łazy-Ciągowice. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
baseny budowa

Biuro handlowe

Storczykowa 38
42-300 Myszków
woj.śląskie
Polska

Dane firmy

Masterpool ul. Kopalniana 10
42-450 Łazy-Ciągowice
NIP : 552-120-08-33
Regon : 277731157

pozycjonowanie stron bielsko