Wanny SPA HANSCRAFT

HANSCRAFT opiera się na ponad 15-letnim doświadczeniu w produkcji wysokiej jakości wanien z hydromasażem. Dzięki temu doświadczeniu dbamy o to, aby projektować produkty, które będą zachwycać, będą wygodne i łatwe w użytkowaniu, wyjątkowo trwałe i bezawaryjne, a jednocześnie nieszkodliwe dla zdrowia.

 

 

Wanny spa HANSCRAFT

Wanny spa HANSCRAFT

Wanny spa HANSCRAFT

DOZNANIA SPA DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO

Uważamy, że relaks jest ważną częścią zdrowego, zrównoważonego stylu życia. Dlatego nasze wanny z hydromasażem oferują najwyższej jakości doznania spa, na które mogą sobie pozwolić rodziny z dziećmi, aktywni sportowcy oraz osób, które chcą cieszyć się spokojnymi chwilami we własnym towarzystwie.

DESIGN DLA CIAŁA I DUSZY

Mgr Martin Prochazka, fi zjoterapeuta czeskich czołowych sportowców, nadzoruje, aby wszystkie nasze wanny z hydromasażem umożliwiały ciału uzyskanie w naturalnej pozycji naprawdę skutecznego masażu.

DESIGN WARTY POCHWALENIA SIĘ

Zachwyt zarówno dla Państwa oczu jak i ciała. Nowoczesne kształty i atrakcyjna obudowa naszych wanien zaprojektowana przez mgr architektury Ondreja Kamenicky‘ego, uatrakcyjni i wspaniale uzupełni Wasz taras, ogród.

ŚWIADOMOŚĆ ZDROWIA I NATURY

Zawsze mając na uwadze środowisko, wybieramy tylko najwyższej jakości materiały nieszkodliwe dla zdrowia i natury. Ponadto recyklingujemy wszystkie pozostałe materiały i wprowadzamy je z powrotem do procesu produkcyjnego. To sprawia, że jesteśmy niemalże firmą bezodpadową (97 %).

LIGA KLASY ŚWIATOWEJ

Zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Dzięki najwyższej jakości materiałom i precyzyjnemu wykonaniu, gwarantujemy ekstremalną trwałość wszystkich naszych wanien z hydromasażem. Każdy produkt przechodzi rygorystyczne testy w rzeczywistych warunkach, co pomaga nam wyeliminować 99% możliwych defektów i usterek.

PRODUKCJA I DOSTAWA W CIĄGU 4 T YGODNI

Czy już wybrali Państwo najlepiej odpowiednią dla siebie wannę z hydromasażem? Dobrą wiadomością jest to, że nie będą Państwo musieli zbyt długo czekać, aby cieszyć się nią w domu. Dostarczymy Państwa wannę z hydromasażem w ciągu czterech tygodni od przyjęcia wiążącego zamówienia.
Kontakt z nami

Podobają się Państwu wykonane przez naszą firmę baseny ? Zapraszamy do kontaktu !

W związku z licznymi zapytaniami  informujemy , że wszystkie przedstawione przez nas realizacje były wykonane przez firmę  Masterpool , tj. projekt , dostawa urządzeń , montaż oraz uruchomienie .

Jednocześnie informujemy , że nie udzielaliśmy zgody innym firmom na publikację zdjęć z naszych realizacji oraz przedstawiania ich jako własnych .

Na renomę i zaufanie klientów pracujemy już blisko 20 lat i  nigdy nie przyszło by nam do głowy , aby umieszczać zdjęcia realizacji konkurencji jako swoje .

 

Jeśli chcesz poznać cenę swojego wymarzonego basenu pływackiego lub minibasenu z hydromasażem typu SPA wybierz i wypełnij kwestionariusz oraz wyślij go do nas.

 

 WYPEŁNIJ FORMULARZ WYCENY BASENU - KLIKNIJ

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Masterpool" z siedzibą w Łazy-Ciągowice, ul. Kopalniana 10, 42-450 Łazy-Ciągowice. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyślij