O firmie

Działamy na rynku od 2002 roku. Zajmujemy się się wykonastwem i sprzedażą basenów kąpielowych ogrodowych i krytych, poliwęglanowych zadaszeń nad baseny , wanien z hydromasażem , jak również pozostałej strefy spa tj. : sauny parowe " mokre " , sauny suche oraz groty solne .

Ponadto:

  • Wyposażamy istniejące już niecki basenów.
  • Nasza oferta przeznaczona jest głównie dla inwestorów prywatnych.
  • Realizujemy baseny zewnętrzne (ogrodowe )  , jak i  baseny wewnętrzne ( kryte )  zarówno w prywatnych domach i rezydencjach , jak i w w pensjonatach , hotelach , czy ośrodkach wczasowych .
  • Oferujemy sprawdzone produkty renomowanych marek takich jak: Astral, Aluna, Alkorplan, Hugo Lahme, HansCraft, Reviglass, Speck, Pahlen, Flexinox , czy Maytronic.


Na wszystkie oferowane produkty posiadamy odpowiednie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa spełniające surowe normy europejskie. Nie oferujemy żadnych produktów kopiowanych w Chinach przez nieznanych producentów.

  • Dla każdego klienta tworzymy osobną ofertę dostosowaną do jego potrzeb i oczekiwań.
  • Gwarantujemy fachową obsługę, szybkie terminy realizacji, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz stałą dostawę środków chemicznych - dla naszych klientów.
  • Naszą gwarancją jakości i solidności jest duża ilość realizacji oraz wysokiej jakości towar, który Państwu oferujemy.Kontakt z nami

Podobają się Państwu wykonane przez naszą firmę baseny ? Zapraszamy do kontaktu !

W związku z licznymi zapytaniami  informujemy , że wszystkie przedstawione przez nas realizacje były wykonane przez firmę  Masterpool , tj. projekt , dostawa urządzeń , montaż oraz uruchomienie .

Jednocześnie informujemy , że nie udzielaliśmy zgody innym firmom na publikację zdjęć z naszych realizacji oraz przedstawiania ich jako własnych .

Na renomę i zaufanie klientów pracujemy już blisko 20 lat i  nigdy nie przyszło by nam do głowy , aby umieszczać zdjęcia realizacji konkurencji jako swoje .

 

Jeśli chcesz poznać cenę swojego wymarzonego basenu pływackiego lub minibasenu z hydromasażem typu SPA wybierz i wypełnij kwestionariusz oraz wyślij go do nas.

 

 WYPEŁNIJ FORMULARZ WYCENY BASENU - KLIKNIJ

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Masterpool" z siedzibą w Łazy-Ciągowice, ul. Kopalniana 10, 42-450 Łazy-Ciągowice. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyślij