Materiał do wyłożenia niecki basenu

Bardzo dobrym materiałem do wyłożenia niecki basenu ogrodowego jak i krytego jest folia basenowa - liner. Jest to akrylowana wykładzina PVC o grubości 1,5mm dodatkowo zbrojona siatką poliestrową . Wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz na środki chemiczne i warunki atmosferyczne gwarantują że basen będzie nam służył przez długie lata. Najbardziej popularnym kolorem LINERA jest niebieski.

Folie basenowe mogą być rożnych kolorów i wzorów np. : imitujący glazurę , marmur itp. Gruby liner 1,5 mm pozwala nam na wyłożenie dowolnego kształtu basenu. Folia basenowa zapewnia 100 % szczelność niecki. W przeciwieństwie do cieńkich folii basenowych tzw. " gotowych worków " folia zbrojona 1,5 mm nie odkształca się pod wpływem działania temperatury powyżej 30 st. C.

Innym rozwiązaniem może być wyłożenie niecki mozaiką basenową. W naszym klimacie tego typu rozwiązanie stosujemy głównie w basenach krytych , gdzie woda ogrzewana jest przez cały rok. Najbardziej popularnym kolorem mozaiki jest również kolor niebieski, ale występuje tu bogaty wybór kolorystyki i wzornictwa. Należy również liczyć się ze znacznie wyższymi kosztami związanymi z wyłożeniem niecki basenu mozaiką w porównaniu do folii basenowej.
Kontakt z nami

Podobają się Państwu wykonane przez naszą firmę baseny ? Zapraszamy do kontaktu !

W związku z licznymi zapytaniami  informujemy , że wszystkie przedstawione przez nas realizacje były wykonane przez firmę  Masterpool , tj. projekt , dostawa urządzeń , montaż oraz uruchomienie .

Jednocześnie informujemy , że nie udzielaliśmy zgody innym firmom na publikację zdjęć z naszych realizacji oraz przedstawiania ich jako własnych .

Na renomę i zaufanie klientów pracujemy już blisko 20 lat i  nigdy nie przyszło by nam do głowy , aby umieszczać zdjęcia realizacji konkurencji jako swoje .

 

Jeśli chcesz poznać cenę swojego wymarzonego basenu pływackiego lub minibasenu z hydromasażem typu SPA wybierz i wypełnij kwestionariusz oraz wyślij go do nas.

 

 WYPEŁNIJ FORMULARZ WYCENY BASENU - KLIKNIJ

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Masterpool" z siedzibą w Łazy-Ciągowice, ul. Kopalniana 10, 42-450 Łazy-Ciągowice. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyślij