O firmie

Działamy na rynku od 2002 roku. Zajmujemy się się wykonastwem i sprzedażą basenów kąpielowych ogrodowych i krytych, poliwęglanowych zadaszeń nad baseny , wanien z hydromasażem , jak również pozostałej strefy spa tj. : sauny parowe " mokre " , sauny suche oraz groty solne .

Ponadto:

  • Wyposażamy istniejące już niecki basenów.
  • Nasza oferta przeznaczona jest głównie dla inwestorów prywatnych.
  • Realizujemy baseny zewnętrzne (ogrodowe )  , jak i  baseny wewnętrzne ( kryte )  zarówno w prywatnych domach i rezydencjach , jak i w w pensjonatach , hotelach , czy ośrodkach wczasowych .
  • Oferujemy sprawdzone produkty renomowanych marek takich jak: Astral, Aluna, Alkorplan, Hugo Lahme, Nordic Hot Tubs, Reviglass, Speck, Pahlen, Flexinox , czy Maytronic.


Na wszystkie oferowane produkty posiadamy odpowiednie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa spełniające surowe normy europejskie. Nie oferujemy żadnych produktów kopiowanych w Chinach przez nieznanych producentów.

  • Dla każdego klienta tworzymy osobną ofertę dostosowaną do jego potrzeb i oczekiwań.
  • Gwarantujemy fachową obsługę, szybkie terminy realizacji, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz stałą dostawę środków chemicznych - dla naszych klientów.
  • Naszą gwarancją jakości i solidności jest duża ilość realizacji oraz wysokiej jakości towar, który Państwu oferujemy.

Kontakt - Wycena basenu

Jeśli chcesz poznać cenę swojego wymarzonego basenu pływackiego lub minibasenu z hydromasażem typu SPA wybierz i wypełnij kwestionariusz oraz wyślij go do nas.

 

Wypełnij formularz wyceny basenu - kliknij
Masterpool

Dane adresowe:

 

Biuro Handlowe  :

ul. Storczykowa 38,
42-300 Myszków , woj.śląskie

 

Dane firmy  :

Masterpool

ul. Kopalniana 10 ,

42-450 Łazy-Ciągowice ,

NIP : 552-120-08-33 ,

Regon : 277731157