Oświetlenie podwodne

Basen nocą, piękny widok pod warunkiem że jest oświetlony. Do oświetlenia proponujemy lampy halogenowe o mocy 300W/12V ,ilość lamp uzależniona jest od wielkości basenu.  Coraz bardziej popularnym oświetleniem są lampy diodowe  LED , których żywotność jest 100 razy dłuższa w stosunku do lamp halogenowych   . Oferujemy lampy ledowe : białe 24 W / 1 485 LM  i zmiennokolorowe 35 W / 1 100 LM. . Do lamp LED można zastosować dodatkowy sterownik - modulator - pozwalający na zmianę oświetlenia w zakresie 12 kolorów i 8 sekwencji . Opcjonalnie lampy LED mogą posiadać pilot - współpracującym z modulatorem.
Kontakt z nami

 

 

Jeśli chcesz poznać cenę swojego wymarzonego basenu pływackiego lub minibasenu z hydromasażem typu SPA wybierz i wypełnij kwestionariusz oraz wyślij go do nas.

 WYPEŁNIJ FORMULARZ WYCENY BASENU - KLIKNIJ

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Masterpool" z siedzibą w Łazy-Ciągowice, ul. Kopalniana 10, 42-450 Łazy-Ciągowice. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyślij