Ogrzewanie wody w basenie

Ogrzewanie wody w basenie jest niezbędne przy basenach krytych ,przy basenach zewnętrznych jest bardzo przydatne np. podczas brzydkiej pogody. Oferujemy dwa rodzaje ogrzewania wody:


- Wymiennik ciepła do podłączenia do źródła ciepła (np.  pieca grzewczego , pompy ciepła , solarów ) . Wymienniki mogą być wykonane ze stali nierdzewnej lub z tytanu .
- Powietrzną pompę ciepła .

Pompa ciepła to - urządzenie odbierające energię cieplną z zewnątrz otaczającego go powietrza, a następnie przetwarzające ją za pomocą sprężarki na wyższą temperaturę, która przekazywana jest do basenu za pomocą tytanowego wymiennika ciepła. Tego typu ogrzewanie znajduje zastosowanie przy basenach ogrodowych.
Kontakt z nami

 

 

Jeśli chcesz poznać cenę swojego wymarzonego basenu pływackiego lub minibasenu z hydromasażem typu SPA wybierz i wypełnij kwestionariusz oraz wyślij go do nas.

 WYPEŁNIJ FORMULARZ WYCENY BASENU - KLIKNIJ

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Masterpool" z siedzibą w Łazy-Ciągowice, ul. Kopalniana 10, 42-450 Łazy-Ciągowice. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyślij