Baseny hotelowe

Budujemy funkcjonalne i wysoce estetyczne baseny hotelowe, które stanowią prawdziwą atrakcję w tego rodzaju obiektach i, wraz ze strefami wellness czy SPA, są sposobem na przyciągnięcie większej liczby Klientów.

 

 

 

Jeżeli ośrodek posiada własną pływalnię, wanny z hydromasażem, sauny lub łaźnie parowe, może liczyć na większe zainteresowanie wczasowiczów oraz miłośników luksusu.

 

 

Szczególnie wartościowy jest basen kryty, który wraz z bogatym wyposażeniem i atrakcjami, stanowi strefę relaksu dla gości hotelu.

 

Naszą specjalnością jest wykonywanie zarówno projektów basenów hotelowych, jak również instalacji. Dostarczamy także niezbędne wyposażenie, umożliwiające poprawienie funkcjonalności oraz atrakcyjności obiektu.

 

Nasza firma współpracuje z producentami wentylacji i klimatyzacji, które znajdują zastosowanie w halach basenowych. Naszymi partnerami są również specjaliści w zakresie produkcji łaźni parowych i saun, a nawet grot solnych, w związku z czym obsługujemy Klientów kompleksowo, zapewniając im pomoc w wyborze najwyższej jakości rozwiązań.

     

 

  

 

Szczególnie polecamy Państwu wyjątkowo piękną mozaikę hiszpańską REVIGLASS, tym bardziej, że dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach.

  

 

O najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów świadczą posiadane atesty – spełniamy najbardziej restrykcyjne normy w zakresie produkcji i tym samym spełniamy największe oczekiwania właścicieli hoteli.
Kontakt - Wycena basenu

Jeśli chcesz poznać cenę swojego wymarzonego basenu pływackiego lub minibasenu z hydromasażem typu SPA wybierz i wypełnij kwestionariusz oraz wyślij go do nas.

 

Wypełnij formularz wyceny basenu - kliknij
Masterpool

Dane adresowe:

 

Biuro Handlowe  :

ul. Storczykowa 38,
42-300 Myszków , woj.śląskie

 

Dane firmy  :

Masterpool

ul. Kopalniana 10 ,

42-450 Łazy-Ciągowice ,

NIP : 552-120-08-33 ,

Regon : 277731157